Category A – 1st Prize
Gautami Mahala
Vishwa Bharti Public School


Category A – 2nd Prize
Riddhima Singh
Vishwa Bharati Public School, Sec 28, Noida


Category A – 3rd Prize
Aahana Jain
Vishwa Bharati Public School, Sec 28, Noida


Category A – Appr Prize
Bhavya Joshi
Delhi Public School, Noida


Category A – Appr Prize
Namish Mehra
Delhi Public School, Noida


Category A – Appr Prize
Aarya Agarwal
Gurukul The School, Ghaziabad


Category A – Appr Prize
Aaradhya Bhatia
Ramagya School


Category A – Appr Prize
K Sanvi
Vishwa Bharti Public School


Category B – 1st Prize
Naisha Seth
Mayoor School, Noida


Category B – 2nd Prize
Tanvi Rajput
Apeejay School, Sec 16A, Noida


Category B – 3rd Prize
Grishaa Maskara
Presidium, Indirapuram


Category B – Appr Prize
Rachael Vaz
Somerville School, Noida


Category B – Appr Prize
BHAVIKA SINGH
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category B – Appr Prize
Panya Goel
Bal Bharati Public School, Pitampura, New Delhi


Category B – Appr Prize
AAHANA KATYAL
LOTUS VALEEY INTERNATIONAL SCHOOL -NOIDA


Category B – Appr Prize
Navya Agarwal
Presidium, Indirapuram


Category B – Appr Prize
PRIYANSHI GIRI
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category B – Appr Prize
AVNI B.SAMAL
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category B – Appr Prize
VIHAAN JINDAL
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category B – Appr Prize
Soumyasree Dey Choudhury
Amity International School, Noida


Category B – Appr Prize
Aman Brij
Jagran Public School


Category B – Appr Prize
Adyant Gupta
Fortune World School, Sec 105, Noida


Category B – Appr Prize
Pinki Mistri
SRI SARASWATI BAL NIKETAN


Category B – Appr Prize
Aadya Garg
Ahlcon Public School, Mayur Vihar Phase 1, New Delhi


Category B – Appr Prize
Arin Puri
Delhi Public School, Sec 30, Noida


Category C – 1st Prize
Nitya Arora
Vishwa Bharti Public School


Category C – 2nd Prize
Vanya Agarwal
Mayoor School, Noida


Category C – 3rd Prize
Arsh Sharma
Bal Bharati Public School, Noida


Category C – Appr Prize
Shambhavi Asthana
Seth Anandram Jaipuria School, Ghaziabad


Category C – Appr Prize
Kuvam Piplani
Somerville School, Noida


Category C – Appr Prize
SAMRIDDHI GANGWAR
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category C – Appr Prize
DEBA PARTAP PANDA
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category C – Appr Prize
Deepshikha De
Delhi Public School, Sec 30, Noida


Category C – Appr Prize
ARIT
PRESIDIUM, Noida 31


Category C – Appr Prize
Afia Siddiqui
Sun Valley International School, Vaishali, Ghaziabad


Category C – Appr Prize
Priyanshi Singh
Mayoor School, Noida


Category C – Appr Prize
K. PRATHAMESH
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category C – Appr Prize
SHUBHRA MISHRA
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category C – Appr Prize
Arnav Khanna
Lotus Valley International School, Noida


Category C – Appr Prize
Shaurya Garg
Mayoor School, Noida


Category C – Appr Prize
PUJA
NAI DISHA FREE EDUCATION SOCIETY, Noida


Category C – Appr Prize
Aarohi Mukhopadhyay
Somerville School, Greater Noida


Category C – Appr Prize
Anishka Hazra
Apeejay School, Sec 16A, Noida


Category C – Appr Prize
Kenisha Bhansali
Delhi Public School, Noida


Category C – Appr Prize
Yuvika Kumar
Vishwa Bharti Public School


Category C – Appr Prize
LAVANYA KHANTWAL
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category C – Appr Prize
ANURADHA AGARWAL
VISHWA BHARATI PUBLIC SCHOOL


Category D – 1st Prize
Samannita Halder
Springdales School, Dhaula Kuan, New Delhi


Category D – 2nd Prize
Aryan Kapoor
Ryan International School


Category D – 3rd Prize
Shivay Trikha
Apeejay School, Noida


Category D – Appr Prize
Raginee Mohanty
Springdales School, Dhaula Kuan, New Delhi


Category D – Appr Prize
Shashwati Mazumdar
Somerville School, Noida


Category D – Appr Prize
KANUPRIYA RAI
ST. TERESA SCHOOL


Category D – Appr Prize
Ashmita Gupta
Amity International School, Noida


Category D – Appr Prize
Innisha
SARLA CHOPRA DAV PUBLIC SCHOOL


Category D – Appr Prize
Bristi Samanta
Faith Academy, New Delhi


Category D – Appr Prize
SAHIL SUMAN SENAPATI
The Wisdom Tree, Greater Noida


Category D – Appr Prize
KESHAV VAID
APEEJAY PUBLIC SCHOOL – NOIDA


Category D – Appr Prize
Raamansh Gupta
Lotus Valley International School, Noida


Category E – 1st Prize
Satvika Shriyadarshini
Summer Fields School, New Delhi


Category E – 2nd Prize
Sourav Biswas
Bharti Public School


Category E – 3rd Prize
Nisha Thakur
Siddharth Memorial Charitable Trust


Category E – Appr Prize
Danish Ahamad
Bharti Public School


Category E – Appr Prize
Nikita Pandey