Category A – 1st Prize
Anurag Dolai
Sarvottam International School
Class Below 1


Category A – 2nd Prize
Maanya Chaudhary
Apeejay School, Sec 16A, Noida
Class Below 1


Category A – 3rd Prize
Aaradhya Mathur
Vishwa Bharati Public School, Sec 28, Noida
Class Below 1


Category A – Award of Appreciation Prize
Vaanya Srivastava
The Khaitan School, Noida
Class Below 1


Category A – Award of Appreciation Prize
Taashvi Garg
Bal Bharati Public School, Noida
Class Below 1


Category A – Award of Appreciation Prize
Arvind
The Earth Paradise School, Noida
Class Below 1


Category B – 1st Prize
Taarinee Gupta
Lotus Valley International School, Noida
Class 2


Category B – 2nd Prize
Anwesha Borgohain
Somerville School, Noida
Class 2


Category B – 3rd Prize
Raghvan Shree Gupta
Mayoor School, Noida
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
MANVI WATTAL
VISHWA BHARATHI SCHOOOL
Class 1


Category B – Award of Appreciation Prize
Yutika Gahlaut
Somerville School, Noida
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
Ahana Akash Jain
Vishwa Bharati Public School, Sec 28, Noida
Class 1


Category B – Award of Appreciation Prize
Sansthita Das
The Khaitan School, Noida
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
Rishik Sharma
Renaissance School, Bulandshahr
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
Inaaya Moin
The Pinnacle School
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
Pranjal Maheshwari
Renaissance School, Bulandshahr
Class 1


Category B – Award of Appreciation Prize
Adyant Gupta
JBM Global School, Sec 132, Noida
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
Pratishtha Ludhani
Delhi Public School, Sec 30, Noida
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
Jaanvi Khandelwal
Somerville School, Noida
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
Aarya Agarwal
Gurukul The School, Ghaziabad
Class 1


Category B – Award of Appreciation Prize
Vidushi Katara
Vishwa Bharati Public School, Noida
Class 2


Category B – Award of Appreciation Prize
Naisha Seth
Mayoor School, Noida
Class 2


Category C – 1st Prize
Dhairya Rajan
Arwachin Bharti Bhawan Sr. Sec. School, Vivek Vihar, Delhi
Class 5


Category C – 2nd Prize
Debapriya Mitra
Vishwa Bharati Public School, Noida
Class 4


Category C – 3rd Prize
Pranjal Singh
Renaissance School, Bulandshahr
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
USHA THAPA
SHAKTI DHAM VIDYA NIKETA, NOIDA
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Misha Raghuvanshi
Delhi Public School, Sec 30, Noida
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Shadma Akhtar
Lotus Valley International School, Noida
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Rishima Vankayala
Vishwa Bharati Public School, Noida
Class 4


Category C – Award of Appreciation Prize
Sharanya Pathak
Vishwa Bharati Public School, Noida
Class 4


Category C – Award of Appreciation Prize
Rishima
Bal Bharati Public School, Noida
Class 4


Category C – Award of Appreciation Prize
Pankaja V. Sarode
JSS Public School, Noida
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Saatvik Mishra
Vishwa Bharati Public School, Sec 28, Noida
Class 4


Category C – Award of Appreciation Prize
Anushree Bhadoria
Vishwa Bharati Public School, Noida
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Laxmi Singh
BGS Vijnatham School
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
MANSI THAKUR
DAV PUBLIC SCHOOL
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Sana
Ugta Suraj Centre, Nithari
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Kuvam Piplani
Somerville School, Noida
Class 4


Category C – Award of Appreciation Prize
Yusra Zafar
Hamdard Public School, Sangam Vihar, New Delhi
Class 4


Category C – Award of Appreciation Prize
ADYA RAJ
MAYOOR SCHOOL NOIDA
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Arnav Srivastava
DLF Public School, Sahibabad
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Kashika Luthra
Seth Anandram Jaipuria School Vasundhara Gzb
Class 4


Category C – Award of Appreciation Prize
Prestha Lath
Seth Anandram Jaipuria School Vasundhara Gzb
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Tanvi Jalan
The Shriram Millennium School, Noida
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
AKSHYA THAKUR
CAMBRIDGE GREATER NOIDA
Class 5


Category C – Award of Appreciation Prize
Tarunika Jaiswal
BGS Vijnatham School
Class 4


Category D – 1st Prize
Ashmita Gupta
Amity International School, Noida
Class 7


Category D – 2nd Prize
Vaanika Dutta
Ryan International School, Noida
Class 7


Category D – 3rd Prize
vidush
shiv nadar school
Class 7


Category D – Award of Appreciation Prize
Arsh Sharma
Bal Bharati Public School, Noida
Class 6


Category D – Award of Appreciation Prize
Armaan Kashyap
Apeejay School, Sec 16A, Noida
Class 7


Category D – Award of Appreciation Prize
Gauranshi Singh
Ryan International School, Noida
Class 7


Category D – Award of Appreciation Prize
SAMRIDDHI GANGWAL
VISHWA BHARTI PUBLIC SCHOOL
Class 6


Category D – Award of Appreciation Prize
Shivangi
Vidyagyan School, Bulandshahr
Class 6


Category D – Award of Appreciation Prize
MEENAKSHI JAISWAL
JAGRAN PUBLIC SCHOOL
Class 7


Category D – Award of Appreciation Prize
Riya Rai
Vidyagyan School, Bulandshahr
Class 7


Category D – Award of Appreciation Prize
Aditi Singh
The Manthan School, Greater Noida West
Class 8


Category D – Award of Appreciation Prize
Kartik
Ugta Suraj Centre, Nithari
Class 7


Category D – Award of Appreciation Prize
Trishika Agarwal
Renaissance School, Bulandshahr
Class 6


Category E – 1st Prize
SOURAV BISWAS
BHARTI PUBLIC SCHOOL
Class 12


Category E – 2nd Prize
DANISH AHAMAD
BHARTI PUBLIC SCHOOL
Class 12


Category E – 3rd Prize
KARAN KUMAR
GRACE CARE ACADEMY, INDIRAPURAM
Class 9


Category E – Award of Appreciation Prize
Robin Saini
B. K. Sr. Sec. School
Class 9


Category E – Award of Appreciation Prize
Shashwati Mazumdar
Somerville School, Noida
Class 9


Category E – Award of Appreciation Prize
Vihaan Kukrety
Ryan International School, Noida
Class 10